مدل مو مردانه کلاسیک

مدل مو مردانه کلاسیک

این مدل موهای کلاسیک مردانه هنوز هم امروزه محبوب هستند. زیرا ظاهر زیبایی دارند و به راحتی می توان آنها را آرایش کرد. این که آیا می خواهید ظاهری حرفه ای داشته باشید یا موهایی پرپشت و خوش حالت، با لباس های مد شما ست شود، این ها بهترین مدل مو مردانه کلاسیک هستند.

همه این مدل موها، از مدل موهای بلندتر در بالا با دو طرف کوتاه پیروی می کنند. مدل موهای کلاسیک اغلب به عقب کشیده می شوند که به صورت تزیین یا شکوه بیشتری را داده و یا به یک طرف شانه می شوند. این برای همه انواع مو صادق است.

برخی از مدل موهای کلاسیک مردانه هرگز از مد نمی افتند. از آنجا که این مدل موهای سنتی و کلاسیک همیشه مردان را خوش چهره و جذاب نشان می دهند، آرایشگران، سبک های جدیدی را با مدل های مدرن ایجاد کرده اند. به طور خاص، بهترین مدل مو مردانه کلاسیک برای مردان ، دارای قسمت های جانبی کوتاه تر هستند و همه آنها می توانند از سبک های مدرن استفاده کنند تا با این مدل موهای کلاسیک ، شخصیت شما را به نمایش بگذارند.

با این مدل موی مردانه، می توان یک رنگ موی کم رنگ یا خطوط باریک را نیز کار کرد که می تواند تقریباً هرگونه تغییراتی را که به آنها می دهید، در خود بپذیرد. بنابراین توصیه می شود تا مدل موهای کلاسیک جالب زیر را بررسی کنید تا بهترین مدل موی مردانه را برای خود پیدا نمایید.

به عبارتی مو، گسترش دهنده سبک ، شخصیت و زیبایی آراستگی هر مرد است. انتخاب های بیشتری برای مدل مو مردانه کلاسیک وجود دارد، بنابراین باید بررسی کنید که کدام مدل مو واقعا گذر زمان را تحمل می کند؟

مدل مو مردانه کلاسیک

انواع مدل مو مردانه کلاسیک

از برش های سبک کلاسیک گرفته تا مدل های مدرن تر، می توانید مدل های متعددی را دریافت کنید که متناسب با نوع صورت و بافت موهای شما باشد. بنابراین، مدل مو مردانه کلاسیک ، برای آن دسته از مردانی که علاقه مند هستند موهای خود با سبکی جدید و مدرن کوتاه کنند مناسب خواهد بود.

مدل موی کلاسیک برای مردان

بنابراین در اینجا بررسی کنیم که یک مدل مو برای داشتن سبک کلاسیک باید چه معیارهایی را رعایت کند؟ در این خصوص باید گفت که یک مدل موی مناسب، لازم است که در اکثر شکل های صورت خوب به نظر برسد. ضمن آن که می توان آن را تغییر داد و متناسب با نیازهای فردی فرم دهی نمود. از نظر طول نیز، موها در این مدل در حد وسط قرار می گیرند. به عبارتی نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه است.

مدل موی مردانه Peaky Blinders

در اواسط دهه 1920 ، مدل هایی مانند Boardwalk Empire و Peaky Blinders بسیار محبوب بود. همه آنها مدل موهای بسیار مشابهی داشتند. آنها از طرفی بسیار کوتاه بوده و موهای بلندتری در پشت داشتند که یک ظاهر خشن و بسیار سرد را به مردان می داد. اما در عین حال بسیار کلاسیک بود. این یک مدل مو مردانه کلاسیک است که برای موهای نازک تا ضخیم تا زمانی که به طور معقولی صاف و زیاد فر نباشد، کار می کند.

اگر موهایی فر و وز دارید، می توانید آن ها را با این سبک و مدل مو کوتاه کرده و سپس با استفاده از ژل بسیار قوی، آن ها را حالت داده و صاف کنید.

مدل موی Boardwalk

نکته پیچیده در مورد این مدل مو این است که وقتی رشد می کند، می تواند بسیار بد به نظر برسد، بنابراین شما باید توجه داشته باشید که به طور مرتب به آرایشگاه خود بروید. البته به غیر از ژل قوی، می توانید از کرم حالت دهنده نیز استفاده کنید. واقعاً همه چیز بستگی به موی شما دارد و اینکه چه چیزی برای شما مفید است.

از نظر طول مو، پیشنهاد می شود که حداقل دو اینچ در بخش بالای مو، بلندی داشته باشید و اگر در آرایشگاه هستید، به آنها بگویید برای شروع با شماره یک اقدام کنند و سپس ببینید که چگونه آن را دوست دارید و چگونه ترکیب می شود. البته، شما می توانید موهای بلندتری تا ارتفاع پنج تا شش اینچ نیز داشته باشید.

مدل مو مردانه کلاسیک

مدل موی جیمز دین

در این مدل مو مردانه کلاسیک، شما کمی بیشتر به موهای بلند در بالا احتیاج داری ، اما این برش کلاسیک ، نسخه به روز شده است که که اغلب جیمز دین نامیده می شود و می تواند در موهای موج دار طبیعی،  انجام شود. بدیهی است ، اگر شما به دنبال تکرار ظاهر دقیق جیمز دین هستید، نیاز به کمی فر دارید، اما پومپادور را می توان با موهای صاف نیز انجام داد. این بار شما می خواهید کمی مو در طرفین داشته باشید، اما می توان با تعداد کمتری موها این کار را انجام داد. هدف بیشتر در بخش بالای سر است. زیرا در این سبک خاص از شانه زدن موها به عقب و پهلو استفاده می شود.

پمپادور

اگر تازه با این مدل مو آشنا شدید، پیشنهاد می شود به آرایشگاه بروید. زیرا همه چیز با سشوار شروع می شود. برای پومپادور، شما همچنین به محصولات موی خوب نیاز دارید. اکثر آرایشگران با این ظاهر آشنا هستند. این چیزی است که از اواسط دهه 1900 وجود داشته است و مردان پیر یا جوان از آن استفاده می کردند. این برش باید پیش شرط کسانی باشد که در آرایشگاه کار می کنند.

در میان مدل مو مردانه کلاسیک، مدل گوردون نیز مطرح است که شروع آن در دهه 1980 بوده است که امروزه به روز شده است. البته، اگر موهای بلندتری در بالا دارید ، می توانید آنها را شانه کنید و ظاهری کاملا گوردون داشته باشید. اگر می خواهید نسخه به روز آن را استفاده کنید، یک برش متفاوت لازم است که اکثر آرایشگرها اکنون از آن استفاده می کنند. برای این مدل مو ، ژل بهترین کار را می کند. لازم است تا فقط آن را روی موهای خود بمالید و سپس آن را شانه کنید. پیشنهاد می شود آن را کاملاً مستقیم شانه نکنید. شما یک موج کوچک می خواهید تا موهای شما دلپذیرتر به نظر برسد.

نکات مهم برای موهای کلاسیک

امروزه مدل موهای بسیار زیادی وجود دارد که لیست همه آنها دشوار است. بسیاری از افرادی که موهای بلندتری دارند ترجیح می دهند موهای خود را مردانه یا بالای شانه ها آرایش کنند، در حالی که افرادی که موهای کوتاه تری دارند می توانند برش های بالا را با هم ترکیب کرده و با توجه به حالت یا سبک روز ظاهر متفاوتی به چهره خود بدهند.

مهم ترین توصیه این است که به جای استفاده از مدل مو مردانه کلاسیک و یا دیگر مدل های مو، از ترکیب موها و صورت خود استفاده کنید. یک آرایشگر خوب می تواند هر شکلی که می خواهید به شما بدهد و با خروج از سالن احساس خوبی به شما منتقل کند. با انتخاب برشی که متناسب با نوع مو، طول یا شکل صورت شما نیست، ظاهر خود را عجیب نکنید.

مدل مو مردانه کلاسیک

بررسی مدل مو مردانه کلاسیک

در اینجا چند نکته مهم وجود دارد  که خوب است هنگام انتخاب مدل مو مردانه کلاسیک به آن توجه داشته باشید :

هنگامی که برش های کوتاه در کناره ها انتخاب می کنید، در قسمت بالا، موها بلندتر به نظر می رسد. اگر قسمت کناری موهای خود را کوتاه نگه دارید ، می توانید قسمت بالایی را نیز کوتاه کنید که نگهداری از آن آسان تر است، این در حالی است که لازم است به طور معمول، قسمت بالا، بلند تر به نظر آید.

از سویی دیگر، حتما هنگام فرم دادن و حالت دهی موهای خود، فقط محصولات با کیفیت بخرید. همچنین موهای خود را روزانه شستشو ندهید. با این کار، شما روغن های سالم و مهم را از بین می برید و فقط موهای خود را خشک می کنید. اگر هر دو یا سه روز موهای خود را می شویید، خوب خواهد بود در این حالت موهای شما سالم تر به نظر می رسد.

اگر زیاد تمرین یا ورزش می کنید و احساس می کنید موهای خود را لازم است بشویید، پیشنهاد می شود به جای آن از نرم کننده استفاده کنید و از استفاده مکرر شامپو پرهیز نمایید. این برای موهای شما بهتر خواهد بود و بافت آن ها را خشن نخواهد کرد. همچنین بدون از بین بردن تمام روغنهای ضروری، تمام چربی و ریزش موهای شما را نیز از بین می برد.

داشتن چندین محصول اشکالی ندارد. گاهی اوقات شما مدل مو مردانه کلاسیک متفاوتی را می خواهید که به محصولات متفاوتی نیاز دارند. فقط چند مورد را آزمایش کنید و دریابید چه چیزی برای شما کار می کند. این را در نظر داشته باشید که این می تواند کاملا شخصی بوده و هیچ مویی مانند موهای دیگر نیست.

مدل مو مردانه کلاسیک

انتخاب آرایشگر مناسب

نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که با آرایشگر خود رابطه خوبی برقرار کنید. اطمینان حاصل کنید که آرایشگر خود را به خوبی توجیه می کنید تا مدل مو مردانه کلاسیک و یا دیگر مدل های مورد نظر شما را درک می کند. این در حالی است که هنگامی که به سرعت به یک مدل مو نیاز دارید، مناسب شما عمل خواهد کرد. برای آن که بتوانید به مدل موی دلخواه خود برسید، می توانید از آموزشگاه آرایشگری مردانه مشاوره های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

مدل مو مردانه کلاسیک
دسته‌بندی نشده
وحید علی اصغری

مدل مو مردانه کلاسیک

این مدل موهای کلاسیک مردانه هنوز هم امروزه محبوب هستند. زیرا ظاهر زیبایی دارند و به راحتی می توان آنها

ادامه مطلب »
به بالای صفحه بردن