دوره آموزشی گریم سینمایی

گریم سینمایی امروزه، حرفه ای کلیدی و پر درآمد است که به هنر نیز مربوط می‌شود. گریمور تلاش میکند که با ابزار مناسب و نور به صورت بازیگر بر اساس فیلنامه بعد بدهد.

گریم خود به دو دسته تقسیم میشود

  1. گریم صحنه مثل تئاتر و باله
  2. گریم اکران مثل تلویزیون

حقیقتا برای کار در هر یک از این بخشها تخصص های مربوط به آن بخش را باید یاد گرفت. زیرا نوع گریم آنها با هم متفاوت است. گریمور در بعضی از گریم ها تلاش میکند عیوب بازیگر را بپوشاند و در بعضی دیگر سعی در شخصیت دهی به بازیگر بر اساس نقش است.

با پیشرفت صنعت سینما و درآمد زا بودن آن کارگردانان تلاش دارند که بهترین محصول را ارائه دهند. یکی از بخشهایی مهم یک فیلم خصوصا فیلم هایی که دارای جلوه های ویژه است گریم آن می‌باشد. گریم باید طوری باشد که شخص و صدمات وارده طبیعی به نظر برسد. همچنین بعضی از فیلمها خالق کاراکتر های خیالی هستند که در دنیای واقعی چنین چیزهایی وجود ندارد لذا گریمور برای خلق چنین کاراکترهایی کار سختی در پیش دارد. برای بدست آوردن جایگاه واقعی به عنوان گریمور در صنعت سینما باید با جدیدترین تکنیکهای گریم سینمایی آشنا بود. لزوم این آشنایی شرکت در دوره آموزشی گریم سینمایی آموزشگاه های آرایشگری مردانه است. آموزشگاه با استفاده از اساتید برجسته و با تجربه این دوره را برگزار می‌کند. 

گریم سینمایی

ما در آموزشگاه آرایشگری  امکانات و تسهیلات زیر را نیز برای هنر جویان محترم فراهم نموده ایم.

  • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی

  • امکان اقامت در خوابگاه مجموعه در صورت وجود

  • امکان معرفی خوابگاه در صورت عدم وجود خوابگاه در خود مجموعه

سر فصل مربوط به دوره آموزشی گریم سینمایی عبارتند از :

 آموزش شخصیت سازی

 آموزش پیر کردن

  آموزش گریم معتادی

 آموزش گریم های سوختگی

 آموزش جراحتهای سطحی و عمقی

 آموزش انواع بریدگی ها با تیغ و چاقو

 درست کردن تاول های پوستی

 آموزش قطعه سازی

 آموزش بریدگی انگشت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و مدت زمان طول دوره آموزشی گریم سینمایی می‌توانید به صفحه هزینه دوره‌ها مراجعه کنید.

آخرین مطالب

ماسک های تقویت کننده مو

ماسک های تقویت کننده مو

هنگامی که موهای ضخیم یا مجعد یا آسیب دیده دارید، پوشاندن تارها با ماسک های تقویت کننده مو و انواع روغن های مرطوب کننده قوی مانند روغن زیتون می تواند

Read More »
مدل مو پسرانه پمپادور

مدل مو پسرانه پمپادور

یکی از مدل موهای پرطرفدار مدل مو پسرانه پمپادور است که روش کوتاهی ساده داشته ، اما تأثیر آن فوق العاده واضح است. پمپادور با حجم زیاد در قسمت بالا

Read More »
به بالای صفحه بردن