انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه

انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه

اولین چیزی که چشم ها را به سوی خود جذب می کند، مدل موهای شماست. این می تواند بر زیبایی ظاهری و سبک و استایل شما، تاثیر زیادی داشته باشد. با درنظر گرفتن این نکته، آشنایی با انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه می تواند شما را در انتخاب مدل مناسب یاری خواهد کرد. ضمن آنکه می توانید در این خصوص، راهنمایی های لازم را از آموزشگاه آرایشگری مردانه دریافت کنید.

شاید توجه کرده باشید که تی شرت سفید، موهای کوتاه مدل فرانسوی، استایلی است که با بیشتر فرم های صورت سازگار است، اما برای مردانی که لاغرتر هستند، ایده آل است. این یک سبک مناسب با نگهداری کم است و برای افرادی مناسب است که کمتر به آرایش موهایشان می پردازند، زیرا می توانید آن را بدون هیچ گونه محصول آرایشی مرتب کنید. فقط اجازه دهید به طور طبیعی در جای خود قرار بگیرد.

مدل موی کپ مردانه

SLICK BACK یک مدل موی مدرن است که اولین بار در دهه 1920 تأثیر گذاشت. در آن زمان، داشتن مدل مویی که هنگام پوشیدن کلاه خراب نمی شد، نمادی از وضعیت و شاخص کلاس در اوایل قرن بیستم بود که مفید به نظر می آمد. از آن به بعد، این یک مدل موی کلاسیک جاودانه شده است.

در میان انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه ، موهای صاف برای این کار بهترین انتخاب هستند. هرچه تعداد فرهای شما بیشتر باشد، صاف قرار گرفتن آنها به عقب سخت تر است. در مورد اینکه چه فرم صورت با این سبک مناسب است، نظرات بسیار متنوع است. زیرا باعث می شود ویژگی های صورت (مانند ریش ، سبیل) برجسته تر شود و موها اساساً صورت را شکل دهند. متأسفانه، برای کسانی که خط موی آنها رو به عقب است، ظاهر صاف ایده آلی نخواهد بود.

برای حالت دادن، موها را سشوار بزنید و به خاطر داشته باشید که انجام این کار به طور موثر انجام شود. برای داشتن ظاهری نرم و صاف، پس از مرطوب کردن آن را شانه کنید، یا یک ماسک را برای یک جلوه نرم تر و مدرن تر امتحان کنید.

انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه

سبک های مختلف مدل موی کپ

THE SIDE PARTING سبکی است که از دهه 1920 تا 1940 و بار دیگر در دهه 1960 بسیار محبوب بود و در دهه اخیر ، دوباره احیا شد. از آنجا که اساس مدل مو، دارای پشت و پهلوهای کوتاه است، این مدل بسیار متنوع است و با بیشتر انواع موها و اشکال صورت مناسب است. در این مدل از موی سر، قسمت بالایی آن به اندازه کافی طولانی اما بسیار مرتب است.

برای انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه ، محصول حالت دهنده ای که باید استفاده کنید، بستگی به تراکم موهای شما دارد. افرادی که موهای ضخیم تری دارند باید نرم کننده را امتحان کنند. در واقع جدا شدن موها می تواند برای حالت دادن مشکل باشد. بهترین روش این است که محصول را در موهای مرطوب بگذارید و با شانه جدا کنید. شما باید مشخص کنید که محل جدا شدن طبیعی کجاست.

THE SHOULDER LENGTH CUT نیز یک سبک کلاسیک و شیک است که سالهاست در مد ظاهر می شود. احتمالاً به این دلیل که از تنوع کافی برخوردار است و می تواند با شرایط مختلف سازگار باشد. با بلند نگه داشتن موهای خود می توانید یک ظاهر متفاوت را در موهای خود ایجاد نمایید.

انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه

استفاده از مدل و سبک مناسب

این نکته را در حالت کلی در نظر داشته باشید که هنگام کوتاه کردن انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه ، وقت بگذارید تا در مورد آن با آرایشگر خود صحبت کرده و مطمئن شوید که محدودیت های خود را بیان کرده اید. مانند اکثر برش ها، موفقیت این مدل بستگی به بافت مو دارد.

موهای بسیار صاف به راحتی موهایی که موج ظریفی دارند، در جای خود نمی مانند. به همان اندازه  صاف نگه داشتن موهای بیش از حد فر نیز دشوار خواهد بود. حالت دادن به محصولات را کنار بگذارید، زیرا این سبک زمانی که کاملاً طبیعی به نظر می رسد، قوی ترین حالت خود را دارد. با این اوصاف، می توانید از اسپری برای نرمی بیشتر استفاده کنید، یا از بافتی برای نرم کردن موهای فر و نرم کردن آنها استفاده کنید.

معرفی انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه

THE MODERN HI-TOP FADE متنوع ترین ظاهر در مدل های مو نیست، زیرا طوری طراحی شده است که در شکل قبلی خود باقی بماند. بنابراین فضای زیادی برای تغییر آن وجود ندارد. بنابراین، باید مطمئن شوید که به ظاهر متعهد هستید و این ظاهر مناسب شماست.

قبل از برش انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه ، در خصوص میزان کوتاهی و فرمی که انتظار دارید، با آرایشگر خود مشورت نمایید. زیرا درست ساختن و کوتاهی این قسمت بسیار مهم است تا بتوانید آن را به راحتی شکل دهید. تنوع بسیار زیادی در این سبک وجود دارد، بنابراین ارزش این را دارد که تعدادی عکس از سبک هایی که دوست دارید را با خود به آرایشگاه ببرید. حتماً نزد آرایشگری بروید که می داند چگونه با نوع موهای شما کار کند و ابزارهای مناسبی برای حالت دادن به آن ها دارد.

THE POMPADOUR مدل موی آفریقایی مردانه است که از زمان شروع به کار مادام دو پامپادور ، معشوقه اصلی پادشاه فرانسه لوئی پانزدهم در دهه 1750 در انواع مختلف محبوب بود. این مدل در اصل یک سبک زنانه بود، این مدل مو با سابقه صدها سال است. با این مدل از مو شما نمی توانید کلاسیک تر از آن باشید.

انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه

پومپادور در میان انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه ، برای اکثر سبک ها کار می کند. اما به ضخامت خاصی برای موها نیاز دارد، تا بتواند پس از ایجاد مدل مو، سبک خود را بتواند حفظ کند. اشکال مختلف صورت را می توان با تغییر در ساختار سبک مورد استفاده قرار داد. برای به دست آوردن این سبک، شما باید با پیشرفت مو در قسمت جلو شروع کنید. از آرایشگر خود بخواهید تا هر بار که موهای شما را کوتاه می کند، میزان آن را کمی تغییر دهد تا تمام طول در جلو حفظ شود، در حالی که پشت شما کوتاه تر است. می توانید با استفاده از سشوار و یا اسپری حالت مناسب ایجاد کنید.

هنگام خشک کردن موها را به سمت بالا بکشید تا لیفت ریشه ایجاد شود. هنگامی که تقریباً خشک شد، از نوک انگشتان خود یا یک برس مو برای حرکت دادن به پشت استفاده کنید و اجازه دهید تا سبک به خودی خود عقب کشیده شود. می توانید دیگر انواع مدل موی کپ مردانه و پسرانه را در آموزشگاه آرایشگری مردانه ، بیاموزید و راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

مدل مو مردانه کلاسیک
دسته‌بندی نشده
وحید علی اصغری

مدل مو مردانه کلاسیک

این مدل موهای کلاسیک مردانه هنوز هم امروزه محبوب هستند. زیرا ظاهر زیبایی دارند و به راحتی می توان آنها

ادامه مطلب »
به بالای صفحه بردن