آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

بسیاری از مردان، همواره موهایی با میزان کوتاهی مناسب را انتخاب می کنند تا بتوانند به راحتی آن ها را مرتب کرده و یا سشوار بکشند. اما در برخی از موارد نیز، مدل موهایی بلندتر انتخاب می شود که نیاز است تا وقت بیشتری برای آرای آن به کار برد. از همین روست که آموزش سشوار کشیدن مو مردانه می تواند به این دسته از مردان، کمک موثری نماید. بنابراین، زمان آن رسیده است که مهارت های خود را در سشوار کشیدن تقویت کنید.

نحوه استفاده صحیح از سشوار

برای آن که بتوانید موهای مردانه خود را به درستی سشوار کنید، لازم است که آن را ابتدا آن به سمت ابروهای خود به جلو حرکت دهید، سپس به جلو و عقب در سر و پشت به سمت تاج حرکت کرده تا زمانی که موهای خود را به همان اندازه که دوست دارید، صاف کنید.

البته توجه داشته باشید که برش روی حالت موهای شما تأثیر می گذارد. با فرض اینکه شما قبلاً این کار را انجام داده اید، برای داشتن ظاهر طبیعی و معمولی، استفاده از انگشتان در میان موها، کاملاً موثر است. برای حجم بیشتر ، هنگام خشک شدن سر خود را کمی خم کنید. برای داشتن ظاهری زیبا ، از سرم حالت دهنده استفاده کنید و موها را با برس یا شانه خود حالت دهید و موها را از بالا به پایین خشک کنید.

در آموزش سشوار کشیدن مو مردانه پیشنهاد می شود از یک اسپری خوب برای ثابت ماندن مو استفاده کنید که به شما اجازه می دهد یک مدل را برای خود ایجاد کنید. همچنین می توانید برای داشتن ظاهری زیباتر ، از ژل مو و شانه برای حالت دادن موها به پایین استفاده کنید.

آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

نحوه انتخاب سشوار مناسب

برای کمک به حالت دادن موها با استفاده از سشوار، به یک برس مو خوب نیاز دارید. اگرچه می توانید از انگشتان دست خود استفاده کنید اما برای کنترل بیشتر برس مو توصیه می شود. برای موهای ضخیم، برس های نایلونی محکم را توصیه کرده، اما برای دیگر انواع مو مانند موهای طبیعی، برس های پلاستیکی از مارک های شناخته شده ارزش زیادی دارد.

حفظ موهای سالم با آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

اما در اینجا به این نکته توجه کنید که چگونه موهای خود را در هنگام خشک کردن سالم و شاداب نگه دارید. هنگامی که سشوار مورد نظر خود را انتخاب کردید، وقت آن است که برخی از محصولات مکمل مو را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که موهای شما شاد و سالم هستند. این در حالی است که در معرض گرما و استرس بیشتر برای حالت دادن به موها هستید.

اگر به طور منظم، تمرین ورزشی می کنید، ممکن است لازم باشد موهای خود را کمی بیشتر بشویید. پاکسازی پوست سر در این وضعیت نقش دارد. سلامت پوست سر بسیار مهم است و بخشی از حفظ سلامت پوست سر شامل اطمینان از سالم ماندن و عدم انسداد فولیکول های مو است.

همچنین بافت موهای خود را در نظر بگیرید. اگر موهای درشت تری دارید، ممکن است نیاز به شستشوی کمتر داشته باشید. گاهی اوقات شستشوی بیش از حد باعث خشک شدن موها و حذف چربی های طبیعی می شود. موهای درشت باید یک بار در هفته نرم شوند.

آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

سشوار کشیدن موهای خشک مردانه

یک سشوار مناسب می تواند موهای شما را سالم و فوق العاده درخشان نشان دهد، همچنین می تواند حرکت مناسبی را به موهای شما ببخشد. ترفند این کار این است که سشوار کشیدن را ملایم و آهسته انجام دهید. بنابراین با عجله و میان کارهای زیاد، موهای خود را صاف نکنید.

روش و آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

اگر نمی دانید چگونه می توان موها را به بهترین شکل با سشوار خشک کرده و حالت داد، لازم است اشاره کنیم که بهتر است ابتدا روی یک سشوار و برس خوب تحقیق کنید. سشوار کشیدن مستلزم استفاده از گرمای مستقیم است که این می تواند به موهای شما آسیب برساند. بنابراین همیشه از شامپو و نرم کننده مرطوب کننده برای کمک به موهای خود جهت حفظ روغن طبیعی استفاده کرده و اسپری محافظ حرارت را در دستور کار خود قرار دهید. این در آموزش سشوار کشیدن مو مردانه ، از نکات بسیار مهم است.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که هنگامی که موهای مرطوب را شانه زده و به آرامی سشوار می کشید، این امکان را به شما می دهد تا موهای خود را به طور یکنواخت خشک کنید. ضمن آن که همواره فاصله سشوار از موهای خود را حدود 15 الی 20 سانتی متر قرار دهید.

اگر آن را خیلی نزدیک نگه دارید، هوای گرم می تواند موها و یا پوست سر شما را بسوزاند. در صورت لزوم از برس، شانه یا انگشتان خود برای نزدیک شدن موهای خود به سشوار استفاده کنید. با انگشتان یا برس خود، موها را در قسمت بلند کنید.

آموزش سشوار کشیدن مو مردانه

استفاده صحیح از سشوار

در آموزش سشوار کشیدن مو مردانه خواهید دید که لازم است تا سشوار را از زیر خط موهای خود زاویه دهید تا هوا موهای شما را به سمت بالا هل دهد. با انگشتان خود موهای جلوی تاج خود را به آرامی بلند کرده و به سمت بالا بکشید تا موها را خشک کنید. این یک لیفت طبیعی ایجاد می کند و حجم جلوی موهای شما را افزایش می دهد.

سپس موهای خود را به جلو بچرخانید و آن را از زیر، با سشوار خشک کنید. اگر عجله دارید یا نمی خواهید زمان زیادی را صرف آراستگی موهای خود کنید، این راهی آسان است که به موهای خود حجم بیشتری می دهید و دردسر کمتری دارد. وقتی موها کامل خشک شد، سبک و مدل موهای خود را با کمی هوای سرد از سشوار تنظیم کنید. این کار باعث درخشندگی بیشتر شده و فولیکول های مو را در جای خود نگه می دارد. سپس با اسپری مو، موم یا روغن مورد علاقه خود موهای خود را ثابت کنید.

توجه داشته باشید که می توانید مراحل کامل تری از این آموزش سشوار کشیدن مو مردانه را در آموزشگاه آرایشگری مردانه آموخته و تجربه کنید. برای این کار، با کارشناسان در تماس باشید

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

مدل مو مردانه کلاسیک
دسته‌بندی نشده
وحید علی اصغری

مدل مو مردانه کلاسیک

این مدل موهای کلاسیک مردانه هنوز هم امروزه محبوب هستند. زیرا ظاهر زیبایی دارند و به راحتی می توان آنها

ادامه مطلب »
به بالای صفحه بردن